Віскі ТМ AVIATOR – це перше українське віскі. Після виходу продукту на ринок стало зрозуміло, що дизайн ТМ «AVIATOR» вкрай неоднозначно сприймається споживачем, і це впливає на рівень продажів. Виникла необхідність провести кардинальний рестайлінг існуючого бренду. Нам доручили вирішення цієї проблеми, адже команда GBS Brand Expert Company має великий досвід з проведення ефективного редизайну етикетки і упаковки.

Детальніше…

Ми проаналізували існуючий дизайн етикетки і прийшли до висновку про його крайню невідповідність як самої категорії продукту, так і назви торгової марки. До того ж основні графічні елементи сприймалися дійсно неоднозначно, маркетингові меседжі не акцентувалися, а текст читався погано.

Тому ми вирішили повністю змінити етикетку, починаючи з форми, закінчуючи змістом. Фахівці GBS Brand Expert Company відмінно впоралися з цим завданням. Після редизайну форма етикетки нагадує наручний годинник, а поєднання текстури шкіри і білого металу, повністю асоціюється з авіаційною темою, романтикою авіаторів минулого століття. Строга кольорова гамма підкреслює мужність, тих, хто ризикуючи підкорював небеса і насолоджувався життям. Зображення літака, стало одним зі стильових елементів, який гармонійно підсилює образ, роблячи його завершеним.

Після кардинального редизайну етикетки, продукт став стильним, помітним і пізнаваним на полицях магазинів, і як наслідок, суттєво піднявся рівень продажів.

Виконані роботи:

  • аналіз оформлення продукції конкурентів;
  • редизайн етикетки;
  • комплексний рестайлінг фірмового стилю.

Зворотній дзвінок

Заполните форму и наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время.

Замовити зворотній дзвінок