Юридична фірма Biletskyi & Partners (“Білецький та партнери”) забезпечує повний супровід господарської діяльності підприємств, надає юридичну підтримку приватним особам, надає послуги захисту у кримінальних справах у сфері економічних і корупційних злочинів, а також необхідне юридичне сприяння в області інтелектуальної власності.

Детальніше…

Основна ідея логотипу та фірмового стилю Biletskyi & Partners – це відчуття компетентності, надійності та успішності. В основі фірмового стилю сувора холодна колірна гамма. Дизайн відрізняється лаконічністю і стійкістю, асоціюється з юриспруденцією і умінням фірми ефективно працюватиме на благо клієнта. Для того, щоб повною мірою використовувати маркетинговий потенціал, закладений в фірмовому стилі, необхідно мати інструкцію щодо його використання.

Фахівці GBS Brand Expert Company створили для фірми Biletskyi & Partners брендбук, де описані всі тонкощі використання логотипу та елементів ідентичності фірмового стилю. Він визначає правила візуальної ідентифікації бренду, використання корпоративного (фірмового) стилю, регламентує стилістичні та кольорові рішення. Завдання стилю – візуально передати систему цінностей, що відображає сутність бренду, його індивідуальність і компетентність людей, які його представляють.

Виконані роботи:

  • Розробка логотипу та фірмового стилю;
  • Створення інструкції з використання фірмового стилю.

Зворотній дзвінок

Заполните форму и наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время.

Замовити зворотній дзвінок