Дніпровський Хлібокомбінат №5 відноситься до групи компаній Dnipro Agro Group, діяльність яких включає в себе вирощування зернових та олійних культур, їх зберігання та доопрацювання, а також виробництво борошна та хлібобулочної продукції.

Детальніше…

Хлібокомбінат № 5 випікає хліб не тільки для жителів Дніпра, а й для всіх жителів Дніпропетровської, Запорізької та інших областей України.
Хліб – це необхідний продукт, який присутній на столі кожної людини. Це змушує виробників приділяти увагу не тільки якості свого продукту, але і його зовнішній привабливості.Комбінат виробляє близько 40 тонн хлібобулочних виробів на добу – це хліб пшеничний, житньо-пшеничний, батони, здобні, булочні і кондитерські вироби – всього понад 100 найменувань.Хочеться відзначити, що холдинг Dnipro Agro Group є давнім хорошим партнером нашої компанії. Але нашій команді було особливо цікаво працювати над проектом «Хлібокомбінат № 5», в рамках якого ми розробили новий логотип, фірмовий стиль, сайт, дизайн поліграфічної продукції, а також концепцію дизайну упаковки і етикетки для всієї асортиментної лінійки хліба і кондитерських виробів. Цей проект був наповнений різноманітністю завдань і рішень.До того ж, за час роботи над проектом наша команда не тільки отримала досвід, а й смачну насолоду, тому що весь наш офіс був буквально завалений коробками з різними булочками, тістечками і хлібами. Словом, працювати над цим проектом було одне задоволення.

Виконані роботи:

  • Розробка логотипу та фірмового стилю;
  • Корпоративний сайт (www.dniprohlib5.com);
  • Дизайн поліграфічної продукції;
  • Розробка концепції дизайну упаковки і етикеток для всієї асортиментної лінійки;
  • Розробка дизайну упаковки для ювілейного лімітованого випуску печива «Дніпро»;
  • Розробка оформлення корпоративного транспорту (брендування автомобілів)
  • Проведення фотосесії продукції.

Зворотній дзвінок

Заполните форму и наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время.

Замовити зворотній дзвінок