Розробка дизайну логотипу від GBS BRAND EXPERT COMPANY

Лого – це зображення, яке стане головним символом компанії. У ньому поєднується текстова назва й графічний знак, що утворюють єдину концепцію. Розробка логотипів – основа створення фірмового стилю. Це завдання для професіоналів, здатних закласти правильний фундамент айдентики бренду.

Скільки коштує логотип?

Фіксовані розцінки відсутні – неможливо назвати єдину суму за послуги, так як кожен випадок індивідуальний. Ціна розраховується на підставі:

 • складності поставленого завдання (деякі проекти займають мінімум часу, над іншими доводиться потрудитися);
 • кількості варіантів, представлених на узгодження;
 • надання супутніх послуг.

Можна зробити кілька логотипів, об’єднаних однією ідеєю. При замовленні одночасно лого і дизайну майбутньої упаковки надаються готові макети, що дозволяють оцінити, як буде виглядати той чи інший варіант наживо. Скільки часу займе робота? Відповідь на це питання буде відомою після того, як замовник опише бажану картину.

Розробка дизайну логотипу для магазину зоотоварів Zooлогія і розробка логотипу для бізнес-релакс готелю GoodZone від GBS Brand Expert Company

Розробка концепції дизайну логотипу для магазину зоотоварів Zooлогія та розробка логотипу для бізнес-релакс готелю GoodZone від GBS Brand Expert Company

Розробка логотипу: додаткові послуги

Команда дизайнерів GBS BRAND EXPERT COMPANY пропонує клієнтам такі сервіси:

Для компаній, які вже успішно ведуть діяльність в обраній галузі і зацікавлені в оновленні звичного формату лого, доступна послуга редизайну – товарний знак перетвориться, але при цьому збереже ідею і традиційний вигляд.

Редизайн логотипу

Поширена помилка багатьох компаній в тому, що символ бренду не можна міняти, адже цей знак – основа фірмового стилю. Але насправді редизайн логотипу виконують кожні 5-10 років, адже важливо враховувати тенденції, які стрімко змінюються. Існують інші причини, що вимагають внесення коригувань:

 • безликий шаблон – додавши фарб або змінивши шрифт, дизайнери представлять покращений варіант;
 • перехід на новий рівень розвитку – компанія освоює суміжні ринки, розширює спектр товарів або послуг, а відповідно, її символ також пора оновити;
 • невідповідність знака до специфіки діяльності організації – простий саморобний логотип можливий у новачка ринку, але тим, хто успішно тримається на плаву, пора створити власний легковпізнаваємий символ.

Детальність змінює лаконічність, або, навпаки, простий малюнок перетворюється за рахунок додавання відтінків, написів або інших оригінальних деталей. Емблема стане відображенням бренду, якому вона належить – про це подбає ціла команда професіоналів.

Рестайлінг логотипу для ТМ Оболонь і комплексний рестайлінг логотипу та фірмового стилю для ТМ Живчик від GBS Brand Expert Company

Рестайлінг логотипу для ТМ Оболонь та комплексний рестайлінг логотипу та фірмового стилю для ТМ Живчик від GBS Brand Expert Company

Чому вашій фірмі потрібен логотип?

Жодна успішна торгова марка не обходиться без торгового знака. Побачивши білу літеру «Н», укладену в червоний ромб, моментально спливає в розумі «Нова Пошта» – транспортних компаній багато, але цей символ став найвпізнанним.

Згідно з дослідженнями, покупці охоче купують нові товари, побачивши знайому емблему. Створення логотипу формує довіру до бренду – відмінний спосіб укріпити свої позиції в теперішньому моменті, а в майбутньому це стане в нагоді при просуванні новинок.

А головне, компанія, у якої є особистий торговий знак, ще з початку знайомства позитивніше сприймається клієнтами. Настільки грунтовний підхід в опрацюванні фірмового стилю свідчить про її надійності і фінансової стабільності.

Алгоритм створення логотипу

Над розробкою ефектного символу, що запам’ятовується, працює ціла команда, яка малює графічне зображення й проводить попередню аналітичну роботу:

 • складає портрет цільової аудиторії;
 • досліджує пропозиції конкурентів і лідерів ринку;
 • визначає ідею, яку повинен відображати торговий знак;
 • розробляє концепцію, пропонує кілька актуальних варіантів;
 • підбирає стиль шрифту;
 • розфарбовує зображення фарбами, відповідними фірмовому стилю компанії.

Готовий символ стане відображенням торговельної марки, для якої він призначений. Такий підхід оцінять потенційні клієнти, підсвідомо вони почнуть більше довіряти, а кількість заперечень скоротиться в рази.

Рестайлінг логотипу для ТМ Жменька і рестайлінг логотипу для ТМ Дрібниці життя від GBS Brand Expert Company

Рестайлінг логотипу для ТМ Жменька і рестайлінг логотипу для ТМ Дрібниці життя від GBS Brand Expert Company

Як створюється логотип?

Ідеї, задуми, начерки або попередній концепт стануть перевагою – дизайн логотипів буде розроблений виходячи з озвучених прикладів. Безглуздо намагатися розробити торговий знак самостійно, так як є багато тонкощів і «підводних каменів», які впливають на результат:

 • гармонія тексту і графіки досягається втіленням деталей в одному стилі – якщо не вдасться створити єдину концепцію, то упаковку, візитки, рекламні матеріали прикрасить набір різнопланових символів;
 • логотип повинен відображати характер компанії – такий знак, немов міні-презентація, багато розповідає потенційному клієнту;
 • лаконічність принципова – велика кількість символів, написів та інших елементів зіпсує загальний малюнок, тому потрібно виділити виключно ключові деталі;
 • емблему малюють в векторі, щоб легко міняти розмір при необхідності – зображення можна буде використовувати в різних цілях, наприклад, в якості підпису на електронних листах або ефективного доповнення на рекламних листівках.

Є багато сервісів, в яких можна за кілька хвилин сформувати незвичайний малюнок. Ось тільки є ризик допустити безліч незначних помилок, через які цікава ідея буде зіпсована. Професійна розробка логотипу – ціна успіху. Важлива унікальність, відсутність аналогів, порушень чужих авторських прав – ця робота коштує витрачених грошей, а спроби заощадити не принесуть нічого, крім марно втраченого часу і сил.

Рестайлінг логотипу для ТМ WDS і розробка логотипу для ТМ Ovostar Europe від GBS Brand Expert Company

Рестайлінг логотипу для ТМ WDS та розробка логотипу для ТМ Ovostar Europe від GBS Brand Expert Company

Вимоги до дизайну логотипів

Креативність вітається у всіх її проявах, адже власний знак компанії повинен бути неповторним. Але в прагненні створити щось особливе важливо не забувати про базові вимоги:

 • читабельність, розбірливість (неприпустимий злитий, погано помітний текст);
 • лаконічність, мінімалізм (відсутність надлишку елементів);
 • своєрідність (цінується нестандартний підхід, який дозволяє під іншим кутом поглянути на звичні речі).

Зображення повинно бути простим для сприйняття, не викликати питань і нерозуміння. Але в прагненні виділитися важливо не забувати про те, що лого – це мініатюрний портрет компанії, що відображає її ключові ідеї і цілі. Промальовуванням варіантів повинні займатися професіонали – навіть вкладаючи душу і сили, неможливо врахувати всі вимоги, а талановитий дизайнер за короткий термін створить справжній скарб.

Функції і завдання логотипу

Виготовлення логотипів (в різних розмірах і форматах) – основа майбутньої рекламної кампанії. Фірмовий знак бренду забезпечує впізнаваність, а також виконує інші функції:

 1. Захист – після затвердження макету має бути процес реєстрації. Надалі інші організації не зможуть ним скористатися, і він буде виступати в якості «охоронної грамоти», яка підтверджує оригінальність реалізованих товарів і їх приналежність певному виробнику.
 2. Гарантійні зобов’язання – якщо виробник ставить на вироби, що випускаються свій знак, то тим самим він підтверджує відповідність продукції заявленим характеристикам.
 3. Просування – люди знають лого допомагає сформувати переконання в тому, що продукт затребуваний, адже у нього є власна емблема. Покупець підсвідомо віддає перевагу товарам, які відзначені фірмовою символікою, тому власник власного унікального знака завжди буде на крок попереду в порівнянні з noname брендами.

Замовити логотип можна для інтернет-магазину, виробника одягу і взуття, салону краси і будь-який інший організації. Десятки компаній України (Харків, Київ, Дніпро, Одеса) вже довірили нам реалізацію цього завдання, і результат повністю виправдав очікування замовників. За кожною ідеєю варто довгий мозковий штурм і робота цілої команди фахівців, які враховують кожен нюанс, приділяючи особливу увагу опрацюванню деталей.

Розробка логотипу для спортивного бару Racketka і розробка логотипу для ресторану Nagori від GBS Brand Expert Company

Розробка логотипу для спортивного бару Racketka та розробка логотипу для ресторану Nagori від GBS Brand Expert Company

5 причин довірити розробку логотипу GBS BRAND EXPERT COMPANY

Ми співпрацюємо з провідними лідерами ринку, враховуючи актуальні тенденції і незмінно відстежуючи найменші зміни в світі маркетингу. Наші співробітники брали участь в розробці logo для однієї з найпопулярніших баз відпочинку Goodzone, створили оригінальне зображення для великої мережі хімчисток Jet Clean і придумали емблему зоомагазинів ZOOлогія. Нам довіряють по ряду причин:

 • Якість – понад усе. Ніколи не робимо «на швидку руку» і строго виконуємо зобов’язання, зазначені в договорі, підписаному з замовником.
 • За кожною ідеєю – командна робота. Аналізуємо, вивчаємо, підбираємо – вибираємо те, що дійсно сподобається замовнику і зможе передати істинний дух компанії.
 • Досвід. Створюємо з нуля і виконуємо редизайн вже наявного зображення – співробітники BRAND EXPERT працювали над оновленням лого популярних алкогольних напоїв («Оболонь», «Полтавпиво»), торгових марок «Дрібниці життя», «Хлібзавод №5», «Жменька», «Наша Порада », компанії з ОАЕ Salma Switzerland Group, редизайн для мереж торгових точок«Квартал», « Арсен».

Наші роботи знайомі кожному – можна навести десятки прикладів ідей, які успішно втілені і давно на слуху. Для тих, хто бажає отримати унікальний варіант, при вигляді якого на думку відразу спадає на думку: «бездоганно» – зателефонуйте нам за контактними телефонами вже зараз, щоб замовити створення емблеми і скористатися діючими спецпропозиціями.

Отримати консультацію

Зворотній дзвінок

Заполните форму и наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время.

Замовити зворотній дзвінок