Хорольський завод дитячих продуктів харчування (ХЗДПХ) – це найбільший виробник дитячих сумішей ТМ Малютка, ТМ Малиш і ТМ Малышка на території України.
Продукція цих торгових марок відрізняється високою якістю, екологічністю і виготовляється виключно з натуральної сировини.

Докладніше…

З ХЗДПХ Компанія GBS Brand Expert співпрацює більше 5 років. На нашому рахунку чимало виконаних робіт по торговим маркам Малютка, Малиш та Малышка – це і рестайлінг логотипу, і редизайн упаковок дитячих сумішей, і редизайн етикеток для води, і розробка POS матеріалів.

При роботі з даними торговими марками перед нами завжди стоїть не просте завдання – зробити упаковку більш сучасною і привабливою і, в той же час, зберегти впізнаваність.

Новий дизайн упаковок розроблений таким чином, щоб не тільки привернути увагу цільової аудиторії, а й надати головну інформацію про продукт, допомогти мамам зробити правильний вибір і швидко знайти необхідний вид дитячої суміші.

Проведені фокус-групи показали, що дизайн упаковок подобається мамам, які є безпосередньою цільовою аудиторією даної продукції, а це найкраща винагорода за роботу).

Виконані роботи:

  • рестайлінг логотипу;
  • редизайн упаковок сумішей;
  • розгортання дизайну в асортиментну лінійку;
  • редизайн етикетки для води ТМ Малиш;
  • розробка POS матеріалів.

Зворотній дзвінок

Заполните форму и наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время.

Замовити зворотній дзвінок