Dnipro Agro Group — величезний агропромисловий холдинг, діяльність якого включає в себе вирощування зернових і олійних культур (для власного виробництва та для продажу), послуги їх зберігання і доробки, виробництво борошна і хлібобулочної продукції.

Детальніше…

Коли представники холдингу звернулися до фахівців GBS Brand Expert Company з необхідністю оновити існуючий логотип, сформувати фірмовий стиль і втілити його в корпоративному сайті, ми розуміли, що на нас лягає відповідальність створення «обличчя» для компанії, що представляє не тільки великий сегмент аграрної індустрії України – для зарубіжних партнерів холдингу «ДніпроАгроГруп» представляє саму країну.

Місія групи «ДнепроАгроГруп» звучить так: «Ми працюємо для того, щоб забезпечити населення країни і світу високоякісними і доступними харчовими продуктами, і одночасно ми пропонуємо жителям сільських районів нові робочі місця, підтримуємо соціальну структуру в місцях присутності, розвиваємо сільське господарство нашої держави, зміцнюючи його продовольчу безпеку, формуємо імідж України як одного зі світових аграрних лідерів ».

Ми поставили перед собою мету провести основною ниткою цей гідний і натхненний посил холдингу через всі елементи фірмового стилю і покласти в основу корпоративного сайту. Це дозволило підкреслити і зміцнити імідж холдингу.

Виконані роботи:

  • Рестайлинг логотипу та фірмовий стиль;
  • Корпоративний імідж;
  • Корпоративний імідж;
  • Розробка корпоративного сайту (www.dniproagro.com).

Зворотній дзвінок

Заполните форму и наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время.

Замовити зворотній дзвінок