ТМ «Карапуз» – лідер з виробництва продуктів дитячого харчування. Представники компанії звернулися до нас з необхідністю створення сайту і інтернет-магазину, так як існуючий сайт і магазин абсолютно не задовольняли виробника.

Детальніше…

Ми провели аналіз існуючого корпоративного сайту – і прийшли до висновку, що сайт був не адаптивним, нечітко структурованим, стилістичне оформлення не відповідало тематиці, що істотно позначалося на рівні продажів.

Проаналізувавши інтернет-магазин, теж можна сказати, що він абсолютно не відповідав запитам цільової аудиторії: перш за все – стилістична невідповідність, не було чітко структурованих категорій товарів і некоректне відображення на різних пристроях.

Ми розробили сайт і інтернет-магазин ТМ «Карапуз» з використанням фірмового стилю, який повністю відповідає тематиці і передає сутність бренду, додали цікаві і корисні розділи, впорядкували категорії і додали фільтри товарів. Сайт та інтернет-магазин стали коректно відображатися на будь-яких пристроях, що стало ще більш простим і зручним для користувачів. І як наслідок, рівень продажів суттєво збільшився.

Виконані роботи:

Зворотній дзвінок

Заполните форму и наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время.

Замовити зворотній дзвінок