Рецепт травяних настоянок «Bitter» заснований на старовинному рецепті, що родом з Австрії. «Алкогольно-безалкогольний комбінат Дніпро» у своєму новому продукті поєднав середньовічну легендарну рецептуру і сучасні технології власного виробництва. Це відкрило українському споживачеві можливість насолодитися настоянками на травах «Gelbe bitter» і «Rubin bitter».

Детальніше…

Працюючи над елементами ідентичності та оформленням продуктів ТМ Bitter, наші маркетологи та дизайнери виходили з того, що в ніші трав’яних настоянок українського ринку вже багато років присутні відомі міжнародні бренди, які сформували у споживача певні канони споживчого сприйняття подібних напоїв.

Складність завдання полягала в тому, щоб новий продукт відповідав сформованим споживчим очікуванням і, в той же час, мав свій унікальний характер і був легко пізнаваний. Замовник вважає, що ми з вирішенням цього завдання прекрасно впоралися. ТМ Bitter помітна на полиці магазинів, пізнавана, а рівень продажів цілком задовольняє власників цієї торгової марки.

Виконані роботи:

  • Розробка концепції упаковки;
  • Створення логотипу і фірмового стилю;
  • Розгортка концептуального дизайну в лінійку.

Зворотній дзвінок

Заполните форму и наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время.

Замовити зворотній дзвінок