«Кулиничі» – це торгова марка, під якою організовано виробництво широкого асортименту хліба, хлібобулочних та кондитерських виробів.

Детальніше…

Робота над проектами ТМ Кулиничі стосувалася різних напрямків і кожен раз була цікавою і вимагала різноманітності рішень.
Велика частина проектів ТМ «Кулиничі» – це розробка упаковки для широкого асортименту продукції. За час роботи команда GBS Brand Expert Company створила упаковку для більш ніж 40 SKU.Ми продовжуємо співпрацювати з ТМ «Кулиничі», з’являються все нові позиції хлібобулочних і кондитерських виробів.
GBS Brand Expert Company розробила кілька видів оформлення фірмових автомобілів для ТМ «Кулиничі» для нових лінійок продукції. Автомобілі «Кулиничі» в новому образі стали яскравими та незабутніми. Вони, по суті, є ефективною зовнішньою рекламою, яка вигідно демонструє всю різноманітність продукції ТМ Кулиничі. Ці автомобілі контрастно виділяються на тлі міського середовища, помітні серед транспортного потоку і легко сприймаються на великій відстані.Для посилення позитивного сприйняття ТМ Кулиничі наша команда розробила брендовий календар. Мета будь-якої іміджевої продукції компанії – ефектна презентація і позитивні емоції, пов’язані з брендом. Головним бажанням замовника було отримати календар не тільки красивий, але і яскравий, абсолютно не схожий на попередні.Було прийнято рішення показати в календарі різноманітність асортименту продукції і передати дух домашнього затишку і свіжої випічки. Оригінальність календаря полягає у використанні на кожній сторінці символів, які асоціюються з кожним місяцем, і декорування цих елементів у вигляді розсипаної муки, що додає додатковий шарм в загальну концепцію.Результатом роботи став дійсно оригінальний і «затишний» календар з теплим домашнім настроєм. Гортаючи цей календар, людина як би занурюється в процес випікання. А апетитні зображення на сторінках викликають бажання спробувати апетитні тістечка або круасани, зроблені з душею.

Виконані роботи:

  • Розробка дизайну упаковок і етикеток різних лінійок продукції;
  • Розробка макета настільного календаря;
  • Комплексний поліграфічний супровід, авторський нагляд;
  • Розробка макетів для оформлення фірмового транспорту.

Зворотній дзвінок

Заполните форму и наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время.

Замовити зворотній дзвінок