Trans Logistics Group – транспортна компанія, яка займається залізничними, морськими і автомобільними перевезеннями вантажів. Компанія має великий досвід в організації та здійсненні міжнародних і регіональних перевезень.

Детальніше…

Розроблений GBS Brand Expert Company логотип і фірмовий стиль Trans Logistics Group – це уособлення образу компанії: ефективність, надійність і динамічність. Основна ідея логотипу – показати компетентність і можливості фірми. Логотип Trans Logistics Group комбінований: є поєднанням графічного знаку та тексту, які підсилюють і гармонійно доповнюють ефект один одного. При цьому логотип не виглядає перевантаженим і відразу звертає на себе увагу. Кольорова гамма і шрифт асоціюються з рухом і логістикою.

Буква «G» символізує земну кулю, а зелені та помаранчеві стрілки навколо – різні напрямки. Напис і візуальні складові логотипу гармонійно доповнюють один одного. В цілому логотип відрізняється лаконічністю і викликає асоціації з пересуванням у просторі. Для того, щоб по максимуму використовувати маркетингові можливості, які дає фірмовий стиль, фахівцями GBS Brand Expert Company був розроблений брендбук, де викладені всі правила і можливості використання логотипу та застосування елементів фірмового стилю.

У компанії з’явилася оригінальна і впізнавана айдентика, яка виконує головне призначення фірмового стилю – передати систему цінностей, яку відображає бренд.

У GBS Brand Expert Company Ви завжди можете замовити розробку бренду з чистого аркуша, фірмового стилю, логотипу та бренд-дизайну упаковки, а також сайту будь-якої корпоративної складності. Ми з радістю допоможемо Вам успішно вийти на український і міжнародний ринок. Компанія GBS Brand Expert Company має великий досвід в даному напрямку.

Виконані роботи:

  • Розробка логотипу;
  • Розробка фірмового стилю;
  • Створення брендбуку.

Зворотній дзвінок

Заполните форму и наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время.

Замовити зворотній дзвінок