Навіщо потрібен логотип?

Логотип являє собою індивідуальний графічний знак або шрифтове написання назви марки, або ж поєднання малюнка і напису. Логотип створюють з метою візуалізувати головну ідею компанії і донести її до своєї аудиторії.

Розглянемо основні функції логотипу:

 1. Логотип допомагає виділити Вашу компанію серед інших фірм. Саме він є головним вирішальним фактором у виборі товару або послуги. Тому логотип повинен викликати максимально позитивні асоціації у споживача.
 2. Логотип – це юридична гарантія власності, свого роду форма захисту прав на товар. У разі використання лого іншою компанією, її можна притягнути до адміністративної відповідальності.
 3. Доведено, що споживачі більше довіряють компаніям у яких є свій логотип. Довіра клієнта – це головне для підприємства.
 4. Логотип – це перш за все естетика і унікальність Вашої продукції або послуги.
 5. Логотип сприяє просуванню товару, так як лого друкують всюди: на візитках, банерах, магазинах, оголошеннях і у соціальних мережах. Тому він повинен бути простим і легко запам’ятовуватися.
Логотипи розроблені GBS Brand Expert Company

Логотипи розроблені GBS Brand Expert Company

Створення логотипу – завдання насправді не з простих, як може здатися на перший погляд. Це процес, який проходить в кілька етапів. Перший етап – пошук ідеї, яку повинен відображати логотип. Наступний етап – створення начерків загального зовнішнього вигляду логотипу та робота над формою. І вже потім підбирають шрифт, ілюстрації і колір. Лого – це візитна картка компанії, тому потрібно ретельно підходити до цього питання.

Що не слід робити при розробці логотипу, якщо Ви хочете, щоб він був унікальним і професійним:

 • не варто вдаватися до використання програми для створення логотипу онлайн;
 • займатися створенням логотипу самостійно.

Якщо Ви хочете професійно створений логотип – найкраще звернутися до фахівців GBS Brand Expert Company, які із задоволенням допоможуть у вирішенні цього завдання.

Розроблені логотипи від GBS Brand Expert Company

Розроблені логотипи від GBS Brand Expert Company

Працюючи з нами Ви отримаєте:

 • унікальний логотип, який запам’ятається;
 • логотип, який не втратить своєї унікальності навіть з плином багатьох років.
Логотипи створені GBS Brand Expert Company

Логотипи створені GBS Brand Expert Company

Що необхідно пам’ятати при створенні логотипу

 1. Елементи дизайну обов’язково повинні бути спільною ідеєю, яка відображає суть діяльності компанії. В іншому випадку це може бути просто набір букв і зображень, які ніяк не пов’язані між собою. Логотип обов’язково повинен містити головну інформацію про компанію.
 2. Логотип не повинен бути переповнений модними тенденціями, так як мода – поняття мінливе, і Ваш лого може втратити актуальність з часом.
 3. Не варто використовувати растрові зображення, так як це може викликати певні труднощі в тиражуванні. Використовуючи векторні зображення, Ви без проблем можете змінювати масштаби зображення, не втрачаючи при цьому якості.
 4. Запозичення елементів готових логотипів веде до того, що Ви просто порушуєте авторські права. Не варто забувати, що Вашим завданням є створення унікального та індивідуального логотипу.
 5. Ваш логотип повинен чітко відображати головний напрямок компанії. Ні в якому разі не варто поєднувати непоєднувані речі, орієнтуючись виключно на свій смак.
 6. Складний дизайн та перенасичення деталями роблять логотип складним для сприйняття. До того ж, можуть виникнути складнощі, щоб взагалі розглянути зображення при невеликих розмірах.
 7. Підбір кольору – це дуже важливий момент, але не головний. Підбір кольору повинен здійснюватися в останній момент, після чорно-білого начерку логотипу.
 8. Правильний підбір шрифту має головне значення. Він повинен відповідати стилю логотипу. Шрифт повинен бути гармонійно сумірний із загальним дизайном.
 9. Рекомендується використовувати в логотипі один максимум два шрифти. Так як велика різноманітність текстових елементів складна для сприйняття.
Логотипи розроблені GBS Brand Expert Company

Логотипи розроблені GBS Brand Expert Company

Отже, логотип повинен бути:

 • стильним;
 • легко сприйматися;
 • привабливим;
 • повинен чітко відображати ідею і місію компанії;
 • чітким і розбірливим;
 • читабельним;
 • простим;
 • яскравим;
 • повинен добре запам’ятовуватися

Коли Ваш логотип буде максимально відповідати всім вищезазначеним характеристикам – то робота виконана ідеально!

Розробка логотипів від компании GBS Brand Expert Company

Розробка логотипів від компании GBS Brand Expert Company

Також необхідно пам’ятати, для того, щоб Ваш логотип завжди залишався актуальним і відповідав очікуванням цільової аудиторії і Ваших бізнес-партнерів, виникає необхідність планового редизайну логотипу.

Команда GBS Brand Expert Company допоможе Вам розробити новий професійний, унікальний і яскравий логотип або ж зробити редизайн існуючого! Завжди раді допомогти!

Отримати консультацію

Зворотній дзвінок

Заполните форму и наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время.

Замовити зворотній дзвінок