История нашей компании

Створюючи новий бренд або покращуючи існуючий, нам важливо знайти для нього таке рішення, яке не тільки зробить його оригінальним і креативним, але і дасть йому потужний потенціал для подальшого руху вперед і невгасаючого успіху на ринку.

Наша команда - це професіонали, які люблять і знають свою справу!

Принципи нашої роботи:

  • Головна мета - успішна маркетингова реалізація проекту в умовах конкретного ринку;
  • Кожен проект є унікальним та індивідуальним - для нас немає незначних проектів;
  • Показник нашого успіху - успіх наших клієнтів;
  • Повага та увага до клієнтів, до їхньої думки і бачення.

Ось чому:

  • Більшість клієнтів продовжують працювати з нами і над іншими проектами;
  • З багатьма клієнтами ми співпрацюємо вже понад 10 - 15 років.
Напрямки роботи gbs brand expert company
  • Брендинг, креатив, PR. Спеціалізація цього напрямку - розробка маркетингової стратегії, позиціонування, копірайт, формування іміджу компанії, юридичний захист. Тут наші фахівці працюють над комплексним створенням бренду, його головною ідеєю, структурою, назвою, легендою, його стратегією розвитку і рекламним просуванням. Маркетингові desk research, аналіз ефективності комунікацій і PR-стратегій, розробка іміджу, бренд-консалтинг - ми створюємо торгові марки «під ключ».
  • Дизайн Наші дизайнери і художники - професіонали своєї справи. Ми втілюємо креативні ідеї в життя і створюємо візуальну складову бренду в таких речах, як сайт, упаковка або рекламна площина. Комплексне рішення по оформленню торгової марки, дизайнерський супровід бренду на всіх етапах його розвитку – ви можете повністю покластися на наших фахівців. Їх талант, величезний практичний досвід і знання процесів виробництва, в тому числі всіх видів друку поліграфічних виробів, забезпечують швидкість і якість виконання роботи. Підготовлені нами макети друкують типографії Європи, США, Китаю, ОАЕ та Саудівської Аравії.
  • IT-проектування. Фахівці IT відділу у тандемі з дизайнерами та копірайтерами займаються розробкою всіх видів сайтів, їх наповненням і просуванням - одним словом, переносять бренд в інтернет. Landing Page, інтернет-магазин, сайт - візитка або корпоративний сайт – яке б завдання ви перед нами не поставили, ми виконаємо його на високому професійному рівні.
  • Робота з клієнтами. Наші клієнти - наше натхнення. Ми дуже цінуємо і поважаємо наших замовників, тому менеджери компанії GBS Brand Expert завжди особливо уважні до клієнтів та їх побажань. Наші менеджери нададуть вам комплексну професійну консультацію та обов'язково допоможуть знайти оптимальне рішення у будь-якому питанні. Жоден ваш дзвінок, повідомлення або лист не залишаться без відповіді.

Визнання в галузі

Команда GBS Brand Expert Company була неодноразово нагороджена призами престижних міжнародних і українських конкурсів та фестивалів, в тому числі REX і Київський міжнародний фестиваль реклами, а також нагородами Спілки дизайнерів України. Але, незважаючи на це, головна нагорода за нашу роботу - визнання і вдячність наших клієнтів. Їх відгуки про нашу співпрацю говорять самі за себе.

Зворотній дзвінок

Заполните форму и наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время.

Замовити зворотній дзвінок