Оксана Лясковська

Керівник відділу маркетингу ТМ «Жменька»

Наш досвід роботи з компанією GBS розпочався більше 10 років тому з розробки позиціонування, слогану, логотипу та дизайну упаковок ТМ «Жменька». Результатом стала відмінна креативна ідея позиціонування і не менш блискуче її виконання – лаконічний слоган, який запам’ятовується і яскравий дизайн упаковки.

Це дозволило ТМ «Жменька» істотно диференціюватися від конкурентів, зайняти лідируючі позиції в своєму сегменті і в кілька разів збільшити обсяги продажів. За роки співпраці з компанією ми встигли створити безліч POS матеріалів, рекламних і іміджевих макетів для просування бренду в ЗМІ, що дозволило сформувати потрібний імідж бренду і домогтися високого ступеня лояльності споживачів.

Детальніше…

З компанією GBS ми розробили легенду, позиціонування, слогани, логотипи і дизайни упаковок ще для двох брендів. Створили дизайни упаковок для ряду нових лінійок ТМ «Жменька», а також провели кілька хвиль редизайнів логотипу і упаковок існуючих лінійок. Хотілося б відзначити, що працювати з компанією GBS завжди було комфортно, приємно, якісно, ​​сучасно, креативно, оперативно і результативно !!!

Зворотній дзвінок

Заполните форму и наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время.

Замовити зворотній дзвінок