Михайло Фоломін

Директор управління маркетингу МФ Фаворит плюс (TM “Ковбасний Ряд”, TM “М’ясна Лавка”, ТМ «Добров»).

Протягом багатьох років агентство GBS Brand Expert Company є надійним партнером МФ «Фаворит плюс».

Ми вдячні колективу GBS Brand Expert Company за плідну співпрацю, компетентність і розуміння суті проблем, творчий підхід у вирішенні поставлених завдань. Також хочу відзначити директора компанії Олександра Громова, який є не тільки лідером і наставником для своєї команди, а також приголомшливим генеруючим центром нових креативних ідей, що дозволяють замовникам відкривати нові горизонти для свого бізнесу.

Детальніше…

За час нашої спільної роботи були реалізовані національні проекти по продукції ТМ «М’ясна Лавка», ТМ «Ковбасний Ряд», ТМ «Добров», в результаті проведення яких, ми кожен раз переконувалися в професіоналізмі та відповідальності співробітників GBS Brand Expert Company.

Спільно з командою Олександра Громова був реалізований масштабний проект – ребрендинг торгової марки «Добров». Розробляючи новий фірмовий стиль для торгівельної марки «Добров», ми прагнули створити більш сучасний, привабливий і оригінальний образ компанії. Успішно виконані роботи компанією GBS Brand Expert по ребрендингу торгової марки «Добров» дозволили МФ «Фаворит плюс» розширити свій бізнес і зміцнити позиції на ринку. На сьогоднішній день МФ «Фаворит плюс» є лідером ринку м’ясо-ковбасних виробів з часткою ринку 17,3% за перше півріччя 2018 року.

Ми рекомендуємо компанію GBS Brand Expert як професійних і відповідальних партнерів, які докладають всі зусилля до вирішення поставлених перед ними завдань.

Зворотній дзвінок

Заполните форму и наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время.

Замовити зворотній дзвінок