Серед всієї продукції української компанії «МІРОПЛАСТ» – однієї з найбільших виробників віконних профільних систем у Східній Європі – найвідомішою і перспективною є ТМ WDS.

Детальніше…

Поряд з розробкою рекламної кампанії для нової преміальної серії WDS 8 SERIES, команда GBS Brand Expert виконала роботи і для ТМ WDS.
В першу чергу, ми оновили логотип. Змінили його графічну частину: зробили плоский знак тривимірним, після чого він став виглядати більш сучасним і підкреслив високу технологічність виробництва WDS.Слідом за зміною логотипу був розроблений і новий Brand Book, відповідний тенденціям розвитку торгової марки і візуально наближує її до європейського ринку.

На наступному етапі роботи фахівці GBS Brand Expert Company втілили оновлений фірмовий стиль в рекламній кампанії вікон WDS. Розробили креативну концепцію і рекламний образ, які, в першу чергу, були представлені в макетах для зовнішньої реклами (на білбордах, суперсайтах, площинах на дахах будівель і громадському транспорті) і корпоративному настільному календарі.

Виконані роботи:

  • Рестайлінг логотипу;
  • Розробка брендбуку та фірмового стилю;
  • Дизайн сувенірного іміджевого календаря;
  • Створення креативної концепції рекламної компанії;
  • Дизайн зовнішньої реклами для різних носіїв.

Зворотній дзвінок

Заполните форму и наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время.

Замовити зворотній дзвінок